EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

suknie ślubne
Moda i uroda

Ślub – wyjątkowe wydarzenie

Tym, co niewątpliwie najbardziej zwraca uwagę podczas każdego wesela, jest kreacja panny młodej. I nie bez powodu – to ona ubrana cała na biało, najodświętniej w swoim życiu, ma za zadanie zachwycać swoją urodą i wyglądem zewnętrznym. Przez ten jeden dzień panna młoda ma być najpiękniejszą kobietą na całej sali!

Suknie ślubne kupuje się w salonach specjalnie do tego przystosowanych. Niestety, moda ślubna jest bardzo wymagająca i nieznacznie zmienia się praktycznie co sezon. Jeśli więc kilka lat temu powodzeniem cieszyły się suknie „princeski”, to możemy być pewne, że w tym sezonie będą modne raczej zupełnie delikatne, zwiewne i skromne sukienki. Na szczęście w kwestii ślubnej mody nikt nie może nam niczego narzucić – zakładamy bowiem to, w czym same czujemy się najlepiej, i w czym według nas i naszych najbliższych doradczyń wyglądamy najkorzystniej.

moda ślubna

Salon ślubny ma za zadanie pomóc w doborze sukienki, jednak nie powinien nam narzucać żadnego konkretnego modelu. Każda panna młoda ma inny typ sylwetki i inne preferencje, a zatem będzie inaczej wyglądała w różnych modelach sukien. Ważne jest, by dobrać tę idealną do swojej sylwetki, by prezentować się w niej naprawdę korzystnie – zaś to, czy sukienka jest supermodna, czy już z zeszłego sezonu, nie powinno mieć najmniejszego znaczenia. Wszak chodzi o to, by po prostu wyglądać w niej pięknie, niekoniecznie zaś supermodnie. Tę suknię ma się na sobie raz w życiu i jest zwykle koszmarnie droga, więc po postu sugerujmy się wyłącznie własnym gustem.

Sprawdź: