EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

panele led
Dom i ogród

Nowoczesne aranżacje świetlne do twojego domu

Projektując swoją przestrzeń w domu, poszukujemy dla siebie idealnych rozwiązań. Wybieramy kolory ścian, rodzaj podłóg, meble, ale również oświetlenie. W obecnych czasach wybór, który oferują producenci, jest naprawdę ogromny, więc niezależnie od stylu, który dominuje w waszym domu, znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Jednym z najprostszych, a zarazem najbardziej eleganckich rozwiązań proponowanych obecnie są panele Led. Panel taki zamontować możemy na trzy różne sposoby: bezpośrednio w karton-gips, czyli montaż podtynkowy, na specjalne klipsy montażowe, w specjalnej ramce lub na linkach do zawieszania montaż natynkowy. Niezależnie od tego, jak zamontujesz swój panel, będzie stanowił on proste, eleganckie mocne źródło światła. Dużą zaletą takiego panelu jest również a może przede wszystkim niskie zużycie prądu, zyskujemy więc podwójnie.

Projektowanie wnętrz to bardzo przyjemny i zarazem trudny aspekt zatem dobrze przemyślmy, jak powinny one wyglądać i czego oczekujemy od oświetlenia. Dobierzmy barwę i moc, która będzie zgodna z naszymi założeniami.

Panele Led to również idealne rozwiązanie, jeśli projektujesz nowoczesne wnętrza biurowe. Dzięki swojej budowie emitują mocne źródło światła równomiernie rozchodzące się po całej jego powierzchni. W ofertach sklepów z oświetleniem Led znajdziemy panele w wielu kolorach i rozmiarach, więc niewątpliwie znajdziesz taki który będzie odpowiadał twoim oczekiwaniom.