EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

Cukierki krówki
Gastronomia

Cukierki krówki to najlepszy smak dzieciństwa

 

Według wielu teorii i badań Cukierki Krówki stały się najbardziej lubianymi łakociami w Polsce. Według statystyk sklepów Polacy wydają duże swoich zarobionych pieniędzy właśnie na Krówki. Prawie każdy kto konsumował Cukierki Krówki wraca własnymi wspomnieniami do swojego ukochanego dzieciństwa.

Nasze cukierki są przygotowywane według tradycyjnej receptury. Każde zamówienie dla klienta jest przygotowywane indywidualnie, właśnie dzięki temu potrafimy zachować świeżość swoich wyrobów. Gdybyście nam jednak nie wierzyli. Wystarczy popatrzyć na konsystencje naszych krówek. Nasze krówki są przygotowywane  z najlepszych składników, dzięki temu nie musicie się martwić że dostajecie produkty sztuczne. Za produkcje odpowiada wykwalikowany personel. To właśnie dzięki nim nasz smak łakoci jest zachowany jak za dawnych lat. Każdy na pewno pamięta smak krówek z dzieciństwa. Mało kto potrafi odtworzyć ten smak. Lecz właśnie to my potrafimy ten smak otworzyć, a wy? Możecie się cieszyć z naszego produktu. Tylko uważajcie gdy już skosztujecie jedna z naszych krówek, nigdy nie kończy się na jednej. Właśnie dzięki temu wychodzimy do was z inicjatywą, przy zakupie powyżej 150złotych dorzucamy 50 sztuk naszych świeżych pachnących krówek.

Oczywiście jak w przypadku wszystkich naszych produktów udostępniamy wam nasz wachlarz wzorów na nasze przepyszne łakocie. Lecz to nie tylko wszystko także posiadamy w naszej ofercie pudełka ze wzornictwem. Dzięki takim możliwością możecie zaskoczyć waszych znajomych. Dzięki takiemu sposobowi nasze krówki nie muszą też być dla jednej osoby, lecz mogą uczestniczyć w imprezach, typu szkolne wydarzenia firmowe spotkania, czy nawet uroczystość rodzinna.

Jak sklep dajemy wam gwarancje że każda nasza krówka jest tworzona unikalnie oraz ręcznie dla naszych klientów.

Zobacz więcej: – cukierki krówki | sklep-krowki