EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

cukierki z nadrukiem
Biznes Gastronomia

Cukierki reklamowe, które na pewno zasmakują każdemu!

Sklep gwarantuje usługi związane z reklamą na słodyczach. Świadczy je w zakresie projektowania, realizacji, a często także dystrybucji oraz logistyki. Reklama tego typu jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ obecnie wiele firm prześciga się w wymyślaniu innowacyjnych form reklamy, a tymczasem warto postawić na coś klasycznego, ale o niebanalnej formie i prostym przekazie. Cukierki z nadrukiem wywołują pozytywne emocje u potencjalnych klientów, co pomaga w budowaniu relacji pomiędzy nimi a firmą. Nie bez powodu jest to tak popularna metoda reklamy własnej marki lub firmy.

Krówki reklamowe wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły. Firma dokłada wszelkich starań do produkcji samych słodyczy, jak i szaty graficznej opakowania, które pełni rolę swego rodzaju wizytówki. Krówki sporządzane są na bazie tradycyjnej receptury przy użyciu naturalnych składników. Zrezygnowano z dodawania wszelkiego rodzaju ulepszaczy oraz niepotrzebnych konserwantów. Przekłada się to na wyborny smak tradycyjnych polskich cukierków, które pamiętamy z dzieciństwa. Z kolei profesjonalne studio graficzne oraz drukarnia posiadają wieloletnie doświadczenie i sprawią, że opakowanie będzie prezentować się nienagannie, oryginalnie i profesjonalnie. Takie kolorowe cukierki przyciągają wzrok oraz wywołują pozytywne konotacje z firmą, która za ich pomocą się reklamuje.

Aby złożyć zamówienie w sklepie należy podać wymaganą ilość krówek, poinformować sklep o preferowanym wyglądzie słodyczy oraz przesłać tekst oraz/lub logo, które ma znaleźć się na opakowaniu. Po otrzymaniu zamówienia firma zajmuje się produkcją krówek oraz projektowaniem opakowania, a następnie realizacją zamówienia. Następnie wystarczy tylko czekać na dostawę. Sklep gwarantuje błyskawiczną realizację zamówienia oraz stuprocentową satysfakcję klienta!

Zobacz też: Cukierki z logo | Pyszne Krówki