EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

krówki na wesele
Wesele i ślub

Na co zwrócić uwagę zamawiając krówki na wesele?

Od kilku już ładnych lat jedną z tradycji weselnych jest obdarowywanie gości drobnymi upominkami. A wśród nich niezwykłą popularnością cieszą się krówki ślubne. Tak dobrze przez Polaków znane i kochane, pojawiają się w nowej odsłonie. Z jednej strony stanowią niezwykle miły akcent, a z drugiej dopełniają oprawę przyjęcia.

Decydując się na krówki ślubne dla gości weselnych, warto zamówić je nie w zwykłej cukierni, ale tam, gdzie zostaną one w sposób wyjątkowy przygotowane. Są bowiem firmy, które zajmują się właśnie dostarczaniem słodkich upominków. W smaku nie różnią się one od tradycyjnych cukierków. Ich wygląd natomiast jest już zupełnie inną sprawą. Krówki na wesele przygotowywane są zawsze indywidualnie. Zanim zostaną zapakowane, projektanci wykonają dla nich specjalny projekt. I to on sprawi, że nie będą tylko zwykłymi cukierkami.

Projekt po pierwsze musi być dostosowany do motywu, bądź kolorystki przyjęcia. Jeśli więc na przykład głównym elementem dekoracyjnym sali mają być piwonie, to i na krówkach powinny się pojawić. A jeśli ślub biorą miłośnicy astronomii i ten motyw będzie dominować w dekoracji, to i na krówkach nie powinno go zabraknąć. Drugi ważny element to napis na cukierkach. Imiona Pary Młodej oraz data ślubu – to najczęściej umieszczane informacje. Mówiąc o krówkach weselnych, warto powiedzieć też, że sprawdzą się one nie tylko jako upominek dla gości. Dobrze jest zamówić ich więcej i podczas przyjęcia ustawić na stole. Świetnie sprawdzą się także w organizacji czasu dla najmłodszych.

Można je na przykład pochować na sali i zorganizować dzieciom zabawę w ich poszukiwanie. A kiedy należy je zamówić? Ponieważ mają one stosunkowo długą datę ważności, zamówienie warto złożyć nawet miesiąc przed weselem. Leżąc i czekając na ten dzień, osłodzą wszystkie trudy i stresy związane z przygotowaniami.