EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

nowe mieszkania w Nowej Hucie - Kraków ulica Niebyła
Budownictwo

Nowe mieszkanie pod wynajem

Kupno domu lub mieszkania jest wspaniałą inwestycją finansową. Posiadanie pieniędzy składowanych na koncie oszczędnościowym to obecnie mało korzystna alternatywa w porównaniu do możliwości… wynajęcia nieruchomości. Na czysto można zarobić spokojnie nawet ponad tysiąc złotych miesięcznie, jeżeli będziemy udostępniać do wynajmu nowe mieszkania w Nowej Hucie. Za tej samej wielkości mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji możemy otrzymać miesięcznie nawet półtora tysiąca złotych na czysto.

Oczywiście trzeba brać pod uwagę koszty związane z eksploatacją mieszkania oraz remontem, jednak i tak procentowo jest to większy zysk aniżeli trzymanie pieniędzy na koncie. Oczywiście poza wynajmem wiele osób kupuje mieszkania deweloperskie w Krakowie po to, by w nich zamieszkać.

Wtedy istotne jest położenie takiego mieszkania od miejsca pracy oraz rozwinięta infrastruktura. Warto kupić swoje metry kwadratowe tam, gdzie jest blisko do centrum lub osiedle posiada liczne przedszkola i szkoły oraz miejsca zielone, stąd takim zainteresowaniem cieszą się ostatnio nowe mieszkania w Nowej Hucie gdzie dodatkowo ceny są trochę niższe. Niemniej istotne są punkty handlowe i usługowe oraz wygodna komunikacja z resztą miasta. W końcu nawet posiadając samochód możemy być zmuszeni do skorzystania z środków komunikacji miejskiej, więc istotne jest, aby w pobliżu znajdowały się liczne linie autobusowe.

nowe mieszkania w Nowej Hucie - Kraków ulica NiebyłaNowe mieszkania w Nowej Hucie na sprzedaż – Kraków, ulica Niebyła

Warto w tym miejscu pomyśleć kiedyś o tym, że mieszkania będzie trzeba się pozbyć. Sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym nie jest prosta, więc warto by było położone w ładnych okolicach. Sąsiedztwo terenów zielonych z pewnością to ułatwi.