EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

produkcja filmowa - szczegółowe relacje z eventów
Marketing

Profesjonalny film z eventu

Wiele wydarzeń zasługuje na uwiecznienie w postaci dobrze nakręconego filmu. Aby taki materiał oglądało się przyjemnie, należy wybrać profesjonalnego operatora kamery. Niby potrafi się nią posługiwać każdy właściciel smartfona, ale rzetelnie wykonana produkcja filmowa, i nieważne czy będą to krótkie spoty reklamowe czy obszerne relacje z eventów, nie sprowadza się wyłącznie do trzymania urządzenia nagrywającego.

produkcja filmowa - szczegółowe relacje z eventów

Fachowość i profesjonalizm to podstawowe wymagania, jakie należy stawiać takiemu specjaliście, który stanie za kamerą. Jeżeli relacje z eventów mają kogokolwiek zainteresować, trzeba nie tylko nakręcić kluczowe dla nich momenty, ale wiedzieć także, na czym polega dobry montaż zebranych materiałów. Jest to kluczowe zwłaszcza w przypadku klientów, którzy chcą film wykorzystać w swojej kampanii marketingowej. Wystarczy zapoznać się z kilkoma produkcjami promocyjnymi, aby szybko zauważyć różnice dzielące je o filmów dokumentalnych czy fabularnych.

Każdy organizowany przez firmę event ma na celu jej promocję, zbudowanie lub umocnienie pozytywnego wizerunku, jak również wypromowanie jej wśród potencjalnych klientów bądź współpracowników. Powstające w trakcie takiego wydarzenia spoty reklamowe muszą być zatem profesjonalne. To taka reklama, choć oczywiście nieco ambitniejsza niż materiały na co dzień publikowane w mediach. Nakręcenie porządnego materiału audiowizualnego na przyjęciu firmowym bądź konferencji wymaga czegoś więcej. Znajomości specyfiki tego rodzaju wydarzeń oraz kluczowych dla nich momentów.

Zobacz: Spoty reklamowe od GrandFox Kraków | http://grandfox.pl/