EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

elementy przypinki reklamowej
Marketing

Przypinki na zamówienie – gadżety z logiem Twojej firmy

Każda firma powinna, czy nawet musi, przeznaczyć spore środki na reklamę. Inaczej nie uda jej się przebrnąć przez gąszcz konkurentów i na dobre zaistnieć na rynku. Duża konkurencja sprawia, że reklamować się trzeba i najlepiej jeszcze ciekawiej i efektywniej niż inni. Tak, jeśli chcesz zarabiać i pozyskiwać nowych klientów, to nie pozostaje Ci nic innego jak stale się reklamować. W dzisiejszych czasach można to robić również poprzez gadżety reklamowe, jak choćby przypinki z logo.

Nie trzeba być znawcą tematu, by stwierdzić, że da się obecnie zamawiać bardzo wiele różnych gadżetów z indywidualnym nadrukiem, dzięki czemu każdy może mieć zawsze przy sobie przedmiot przypominający o Twojej marce. Ja skupię się dzisiaj przede wszystkim na tytułowych przypinkach reklamowych, które dostępne są oczywiście na indywidualne zamówienie, gdyż są to gadżety personalizowane. Klient musi więc składając zamówienie dostarczyć grafikę ze swoją reklamą i wybrać jakie przypinki i w jakiej ilości chce otrzymać.

Przypinki reklamowe z logo

Przypinki z własnym nadrukiem, to jak wiadomo gadżety, na których ląduje nasz nadruk. Co się na nim znajdzie to nasza indywidualna sprawa. Jednym z chętniej stosowanych rozwiązań jest logo firmy, dlatego nawet często usługi wykonania takich gadżetów szukamy pod hasłem przypinki z logo. Oferuje nam je oraz inne przypinki – Buttonfly.pl – firma od lat specjalizująca się w produkcji przypinek na zamówienie.

Przypinka to bardzo fajna drobna rzecz, na której można umieścić poza logiem najważniejsze informacje na temat działalności firmy lub przedstawić na niej swój najpopularniejszy czy najnowszy produkt. Mając gotowe wykonane na zamówienie przypinki można je rozdawać każdemu klientowi, który kupuje nasze przedmioty lub korzysta z naszych usług. Można je także rozdawać na targach branżowych czy dać je do noszenia swoim pracownikom.

Nie tylko przypinki, czyli inne gadżety można zamówić z własnym nadrukiem?

Bardzo popularne są także długopisy sygnowane logiem firmy lub kalendarze. Oczywiście można także zrobić koszulki, czapeczki i w sumie dosłownie wszystko. Reklama na samochodzie jest także bardzo dobrym źródłem pozyskiwania nowych klientów. Najważniejsze jest to, aby gadżetów było dużo i aby każdy z klientów mógł je dostać. Można je także rozdawać innym osobom, aby promowały Twoją markę wśród znajomych lub rodziny.