EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

sprawdź dostępne terminy jakie ma fotograf ślubny Popielarz ze Szczecina
Wesele i ślub

Fotograf ślubny – łowca uśmiechów

Zdjęcia z wesela są jednymi z najważniejszych zdjęć jakie zostaną dla nas zrobione, z nami w roli głównej, jest to ogromna pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Wiele zależy od światła, swobody gości, poziomu zabawy, ale przede wszystkim najwięcej zależy od umiejętności fotografa. Pamiętajmy, że fotograf ślubny to osoba, z której doborem nie powinno się zwlekać ani chwili od momentu ustalenia daty ślubu, ponieważ Ci najlepsi mają od dawna zarezerwowane terminy, zwłaszcza w sezonie letnim.

Fotografa na wesele znajdziemy na przykład przy pomocy wyszukiwarki, wpisując hasła w stylu fotograf ślubny czy z dopisanym miastem, jak fotograf ślubny Szczecin w zależności od tego gdzie mieszkamy czy bierzemy ślub. Od samego początku powinniśmy załapać z fotografem dobry kontakt, swobodę rozmowy, a przede wszystkim zgodność co do wykonywania zdjęć, sposobu, klimatu w jakim zostaną zrobione. Przed uroczystością ślubną należy ustalić z fotografem jakich zdjęć oczekujemy, możemy także pokazać mu kilka przykładowych znalezionych w internecie.

sprawdź dostępne terminy jakie ma fotograf ślubny Popielarz ze SzczecinaZdjęcie autorstwa: Fotograf Łukasz Popielarz

Warto także podkreślić kto należy do naszych najbliższych i kogo chcielibyśmy najczęściej widzieć na naszych zdjęciach z wesela, mogą to być rodzice, świadkowie, najbliżsi przyjaciele. Fotograf na weselu powinien skupiać uwagę na Parze Młodej, na najważniejszych wydarzeniach i uroczystych chwilach podczas wesela, takich jak pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowania dla rodziców, rzucanie bukietem i krawatem, składanie życzeń przez gości i wiele innych. Fotografie z wesela powinny być wyraziste, a nie rozmazane, przedstawiać Parę Młodą i gości bawiących się podczas wesela.

Fotograf to ważna osoba na naszym weselu, dlatego także warto pamiętać o przygotowaniu miejsca przy stole dla niego i asystenta, a w razie potrzeby zapewnienie noclegu i transportu. Warto wynająć takiego fotografa, który w swoich usługach zawiera oprócz reportażu z wesela, zdjęcia w kościele, sesję plenerową, a może i nawet sesje narzeczeńską.

Fotograf to ważny gość na weselu, powinno się o niego dbać lepiej niż o innych gości, a jednocześnie nie zwracać na niego zbyt dużej uwagi tak, aby zdjęcia wychodziły naturalnie, i aby Państwo Młodzi byli zadowoleni z najważniejszej pamiątki w ich życiu.