EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

przyjazny start z angielskim
Pozostałe

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia angielskiego?

Najlepszym miejscem do nauki dla dzieci są placówki dedykowane właśnie im. Z tego powodu centrum językowe oferujące wyłącznie angielski dla dzieci, a zatem placówka, w której nie jest prowadzona nauka dla dorosłych, będzie najbardziej optymalnym miejscem do nauki angielskiego dla każdego dziecka. Zresztą oferty takich placówek nie pozostają niezauważone i cieszą się sporym zainteresowaniem.

Takie zjawisko nie jest niczym nadzwyczajnym, ponieważ zajęcia języka angielskiego dla maluchów są w obecnej dobie po prostu na czasie. Realia są takie, że bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego bardzo trudno funkcjonować we współczesnym świecie. A im wcześniej zaczynamy się uczyć jakiejś obcej mowy, tym lepiej. Tym bardziej, że fonetykę można opanować jak należy tylko do 5. roku życia.

przyjazny start z angielskim

Język angielski to dzisiaj w zasadzie język międzynarodowy i dlatego też znając choćby tylko jego podstawy, mamy realne szanse na to, żeby porozumieć się z ludźmi z każdego regionu świata. Pod warunkiem oczywiście, że nasi potencjalni rozmówcy też znają tajniki tegoż języka, a to zdarza się niezwykle często.

Skoro już jesteśmy przy tym temacie nauki angielskiego kierowanej do dzieci, to warto w tym miejscu podkreślić, że miejsc, w których mogą one uczyć się języków obcych, w tym oczywiście angielskiego, w naszym kraju jest rzeczywiście sporo. Przodują tutaj duże miasta, jak Kraków, ale i w tych mniejszych nie brakuje różnych szkół językowych, które proponują bardzo dogodne warunki do nauki dzieciom.

Zajęcia angielskiego dla dzieci odbywają się w zdecydowanej większości popołudniami, tak żeby mogły na nie chodzić po lekcjach w szkole. Po drugie, nauka jest prowadzona w kilkuosobowych grupach. Po trzecie, nauczyciele podchodzą do każdego ucznia indywidualnie, starając się go jak najlepiej zrozumieć i pomóc mu. Czegóż więc chcieć więcej? Nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z takich możliwości i zapewnić swojej pociesze dobry start z językiem obcym.

Sprawdź dostępne zajęcia angielskiego dla dzieci w Krakowie tutaj: www.mova.pl