EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

czekoladki z nadrukiem
Biznes

Niezwykłe czekoladki – niezapomniany smak!

Słodycze reklamowe są niezwykłym i jednocześnie bardzo smacznym, skutecznym sposobem na promocję firmy. Wysoka jakość najlepszej, belgijskiej czekolady wraz z możliwością personalizacji to środek na podniesienie prestiżu Państwa marki. Czekoladki z nadrukiem można wykorzystać w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i reklamowych.

Nasz oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno czekoladki w wersji pojedynczej, jak i całe tabliczki, bombonierki i sztabki z pralinkami. Czekoladki z okienkiem, mini tabliczki czekolady, umieszczone w sztabkach, drewnie i w metalowych opakowaniach.

Personalizowane opakowania

Dla podkreślenia wyjątkowości i różnorodnych możliwości, jakie dostarczają słodycze reklamowe, mogą Państwo zamówić ozdobne opakowania na czekoladki. Można umieścić na nich logo Państwa firmy lub inny wybrany przez Państwa projekt graficzny, czy napis. Trwałość i solidność tekturowych, drewnianych lub metalowych opakowań zapewniają wyjątkową możliwość zwrócenia uwagi na podarunek.

Gwarancja najwyższej jakości

Współpraca z naszą firmą daje Państwu gwarancję najwyższej jakości, gdyż nasze czekoladki produkowane są z najwyższej jakości belgijskiej czekolady. Do Państwa dyspozycji pozostają wersje czekolady: biała, mleczna i deserowa. Oferowane słodkości wyróżniają się niezwykłym smakiem i aromatem. Nasze słodycze reklamowe znajdują się pod stałą kontrolą, a terminy wykonania możliwie jak najkrótsze. Wszystko z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy na: SuperSłodycze | Cukierki reklamowe