EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

kremacje zwłok
Pozostałe

Niższe koszty pogrzebu dzięki kremacji zwłok

kremacje zwłok

W dobie kiedy każdy grosz należy oglądać z każdej strony wiele osób szuka opcji na tani pogrzeb zdając sobie sprawę z tego jakie tak naprawdę mogą być faktycznie koszty pogrzebów w naszym kraju. Jak zatem uniknąć wielu kosztów związanych z pogrzebem najbliższych?

Wielu kosztów można uniknąć w bardzo prosty sposób, a mianowicie poddając się kremacji zwłok. Kremacje zwłok są coraz bardziej popularne, ponieważ nie ma wtedy potrzeby kupowania trumny czy też szukania kogoś kto wykopie nam grób. W takiej sytuacji człowiek ma pewność, że odpada mu wiele wydatków a to niestety jest bardzo istotne.

Nowe trendy przyszły do nas ze Stanów Zjednoczonych

Poza tym okazuje się, że kremacja jest tak naprawdę całkowicie nowym trendem, który został zapożyczony oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Tam tego rodzaju pochówek jest bardzo popularny. Ludzie żyjący w tym kraju nie chcą mieć normalnego pogrzeby. Dla nich zdecydowanie lepszą opcją jest kremacja, która oszczędza im bliskich dodatkowych kosztów związanych z pogrzebem. I jest zgodna z ich przekonaniami.

Reklama: pogrzeb Kraków – dom pogrzebowy EPITAFIUM

Patrząc na koszty jakie niesie za sobą pogrzeb dobrze, że istnieje możliwość, aby je chociaż w jakimś stopniu ograniczyć. Oczywistym jest, że trzeba będzie zapłacić księdzu za mszę pogrzebową ale już przykładowo nie ma potrzeby kupowania trumny czy też kupowania ogromnej ilości kwiatów, które na samym końcu i tak zostaną wyrzucone po prost do kosza.

Jest to nie tylko marnowanie pieniędzy ale przede wszystkim niszczenie dobra naszej planety a chyba nie o to chodziło osobie zmarłej. Zdecydowanie miała ona inne intencje.