EM 4

informacje, newsy, ciekawostki z Polski i świata

dieta oraz trening odchudzajacy
Zdrowie i uroda

Młoda duchem i fit ciałem

Nieustannie myślisz o tym, aby zgubić zbędne kilogramy? Ale co dzień odkładasz decyzję na jutro. Nie czekaj na wiosnę czy lato. Zacznij od dziś, każdy moment jest odpowiedni. Zdrowe odchudzanie to nie tylko pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wkroczenie na nowy, zdrowszy etap życia. Zastosowanie się do odpowiedniego odżywiania oraz systematyczny trening osobisty w centrum treningowym czy siłowni pozwolą uzyskać dobry wygląd oraz lepsze samopoczucie.

Najważniejsza zasada to trzymać się zasad! Chcąc aby proces odchudzania zakończył się pełnym sukcesem, niezbędne jest sumienne przestrzeganie wszystkich określonych reguł, bo bez tego ani rusz. Potrzebna jest silna wola oraz upartość w dążeniu do celu. Zdrowa cera, smukłe ciało i lepsza energia to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą trening personalny wraz z zrównoważonym odżywianiem. Muszą one stać się głównym motywatorem twoich działań, a więc zaczynamy.

W pierwszej kolejności należy w zrezygnować ze słodyczy oraz fast foodów. Pamiętajmy, że zjedzenie smakołyka w tym wydaniu da nam chwilową rozkosz podniebienia, ale jego skutki odkładają się w postaci tkanki tłuszczowej. Koniecznie też napoje gazowane oraz słodzone soki zamień na wodę. Powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi około 2 litrów wody. Ma ona zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz wygląd skóry – promienna cera, lśniące włosy.

Ruch jest niezbędnym elementem procesu odchudzania. Rower, bieganie, basen, siłownia czy sala gimnastyczna, gry zespołowe – w każdej postaci ruch sprawia, że spalamy kalorie i pozbywamy się niepotrzebnych kilogramów. Dodatkowo wzmacniamy mięśnie i poprawiamy wydajność organizmu. Wszystko to dokładnie zobrazuje Ci trener personalny. To człowiek o dużej wiedzy, który ułoży Ci optymalny trening osobisty, a więc zestaw ćwiczeń idealnych dla Twoich potrzeb. Ćwiczeń, które przyniosą długo wyczekiwany efekt.
Trener osobisty w Krakowie – ciekawa oferta tutaj: https://fitnow.pl/

dieta oraz trening odchudzajacy

Ułożenie sobie samemu diety nie jest najprostszym i najlepszym pomysłem. Jednak do tego zadania wcale nie musisz od razu szukać dietetyka, bowiem niejeden trener osobisty specjalizuje się również i w dziedzinie odżywiania. Wiedza w tym zakresie czyni jego usługi bardziej kompleksowymi. W jednym miejscu, u jednej osoby, zapewnimy sobie regularne ćwiczenia fizyczne i otrzymamy zbilansowany plan żywieniowy.

Warzywa i owoce to cenne składniki naszej diety, trzeba jednak pamiętać, że niektóre owoce mają w sobie dużo cukru, należy więc z nich zrezygnować. Owoce o niskiej zawartości cukru to przede wszystkim ananasy i grejpfruty. Mają działanie odchudzające. Musisz wiedzieć też, że niejedzenie to największy mit odchudzania. Gdy nie jemy, w naszym organizmie odkłada się tkanka tłuszczowa. Organizm magazynuje energię na zapas.